FORCES GYO HAKKINDA

Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Forces, 2016 yılı içinde geliştirilen 35 projeye, 150 ayrı ortağın katılımı sağlamış sektörün önde gelen yatırım ve gayrimenkul danışmanlığı firmasıdır.

Gerçekleştirilen yatırımlar, daha arsa alımı aşamasında yatırımcısına %30-%40 kazanç sağlarken, projeler çok kısa zamanda değerini bire iki, bire üç oranlarında artırmış, yatırımcısının beklentilerini en iyi şekilde karşılamıştır. Forces ortaklarının finansal beklentilerini en üst seviyede karşılamasının yanında, geliştirilen projelerle, yatırım yapılan bölgenin prestij ve değerine ayrıca katkı sağlamıştır. Bu amaçla, konut ve ticari gayrimenkul projelerinin doğa ve çevreyle barışık, şehir estetiğine değer katan, bulunduğu bölgede öncü olabilecek, örnek bir yaşam alanı ile iş dünyasına değer katacak projeler olması, öncelikli olarak hedeflenmiştir.

+PROJE
hayata geçirildi
+
Yatırımcı
+
Gayrimenkul üretildi

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Yatırımcılarımıza günün koşullarını değerlendirerek sıfır riskle Gayrimenkul ve Yatırım alanında  büyük veya küçük ölçekli her türlü birikimi bir araya getirerek yatırımcılarımıza ,uygun fırsatları sunma adına profesyonel ekibi ve çözüm ortaklarıyla kapsamlı  arge çalışmaları yaparak , kazandıran ortaklıklar ve kalıcı dostluklar sağlamak.

Vizyonumuz

Şehirlere ve insan hayatına değer katan, çevre dostu ve sürdürülebilir gayrimenkul yatırım projeleri geliştirmek.

İLGİLENİYOR MUSUNUZ?

BİZE ULAŞIN

SİZİ BİLGİLENDİRELİM

Satış OFİSİ

Projemiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

ADRES

Yeşilova Mah. 4016. Cad. No:2 ETİMESGUT/ANKARA

TELEFON

0312-224-1111

E-mail:

info@eryamanport.com

SATIŞ DANIŞMANI

mehmet yılmaz

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

  • 0312-224-1111
  • mehmet@eryamanport.com

İLETİŞİM

© ERYAMANPORT 2019 Tüm hakları saklıdır.

1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by